ДИЛЕР BMW ВАЛЕРІ М

Офіційний сервісний партнер BMW у Рівненській області.

ДИЛЕР BMW ВАЛЕРІ М

Офіційний сервісний партнер BMW у Рівненській області.

ДИЛЕР BMW ВАЛЕРІ М Офіційний сервісний партнер BMW у Рівненській області.

Автосалон BMW "Валері М" у Рівному

29 листопада 2011 року відбулося відкриття офіційного дилера BMW у Рівному - компанії "Валері М".


Технічне оснащення дилерського центру BMW відповідає високим стандартам концерну BMW Group. У новій двоповерховій будівлі розташований виставковий зал автомобілів та аксесуарів, департамент продажу оригінальних запасних частин і станція технічного обслуговування BMW.


В салоні є зручна зона роботи з клієнтами. В автосалоні передбачені місця для очікування та відпочинку клієнтів, шоу-рум, вільний доступ до інтернету Wi-Fi.


В салоні "Валері М" Вас зустрінуть високопрофесійні консультанти, які нададуть вичерпну інформацію про будь-яку комплектацію та технічну характеристику вподобаного Вами автомобіля BMW, дадуть рекомендації і допоможуть зробити вибір моделі автомобіля, яка підійде саме Вам.


Всі працівники підприємства, від керівників відділів до механіків СТО, регулярно проходять спеціалізовані тренінги, які проводяться імпортером автомобілів BMW в Україні "АВТ Баварія", які довірили нам право представляти їх інтереси на українському ринку.


Потужності сучасної сервісної станції дозволяють щорічно приймати на обслуговування та ремонт понад 1000 автомобілів.


Всі клієнти автосалону "Валері М" та бренда BMW завжди отримують гарантію найвищого рівня всіх наданих послуг, гарантію безпеки, надійності і комфорту на дорозі.


Запрошуємо в автосалон!