БІЗНЕС СПА. Для автомобілів старше 3-х років.

БІЗНЕС СПА. Для автомобілів старше 3-х років.

БІЗНЕС СПА. Для автомобілів старше 3-х років.

БІЗНЕС СПА. Для автомобілів старше 3-х років.БІЗНЕС СПА. Для автомобілів старше 3-х років.

 

 

При замовленні робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру Ви отримуєте можливість придбати 2 літри моторної оливи за спеціальною ціною*, а також можливість перевірити наступні системи автомобіля із вигодою 50%**:


Систему кондиціонування або
Підвіску, або
Актуальний стан електросистем.


В акції беруть участь оливи BMW M TPT LL01 0W-40 та BMW TPT LL04 5W-30. 


Кількість оливи за спеціальною ціною обмежена.


Чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції, просимо уточнювати у консультанта сервісу за телефоном:  +38 0362 642 054, мoб: +38 067 360 2766. Офіційний сервісний центр BMW "ВАЛЕРІ М", м. Рівне, вул. Київська, 101а.
  • * Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.11.2019 до 31.12.2019 виключно для автомобілів BMW, віком від 3-х років, які не мають активовані сервісні пакети Repair Inclusive або Service Inclusive, та з моменту останнього обслуговування яких на офіційному сервісі BMW в Україні пройшло не менше 12 місяців, лише за умови замовлення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру. Під терміном „спеціальна ціна“ мається на увазі вартість 1,2 грн. з ПДВ.
  • ** Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.11.2019 до 31.12.2019. Під терміном „вигода 50%“ мається на увазі можливість отримання однієї з перелічених вище послуг за половину вартості робіт, встановленої у прейскуранті та лише за умови замовлення проведення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру. Кількість літрів оливи, що приймає участь у акції, обмежена. Детальніше щодо умов цих пропозицій Ви можете дізнатись у консультантів офіційних дилерських центрів ТОВ «АВТ Баварія Україна». Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від пропозицій. Знижки, що надаються за умовами цих пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТО В «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення.