РОЗУМНА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ.

РОЗУМНА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ.

ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ СТАРШЕ 4-X РОКІВ.

РОЗУМНА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ.ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ СТАРШЕ 4-X РОКІВ.

Раді повідомити про початок кампанії, протягом періоду дії якої власникам автомобілів BMW старше 4-х років пропонуються наступні переваги:


-15% на окремі запчастини*

-10% на оливу BMW*

999 грн.Ваш авто у Вашому смартфоні –
спеціальна ціна підключення телематичного сервісу*
(встановлюється тільки на сумісні моделі).

Деталі у консультанта дилерського центру за телефоном: +38 0362 642 054, мoб: +38 067 360 9787. Офіційний сервісний центр BMW "ВАЛЕРІ М", м. Рівне, вул. Київська, 101а.

*Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини BMW (з переліком видів оливи та переліком запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс за вказаною вище спеціальною ціною (якщо модель є сумісною, регулярна вартість підключення та активації телематичного сервісу становить 7779 грн.), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 22.10.2020 до 31.12.2020 включно. Умови дії знижок та чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна» за зазначеними вище контактними телефонами або на сайті www.bmw.ua. Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.